Archiwum z: Czerwiec, 2009

Letnia sukienka w kwiatki

Letnia_sukienka_w_kwiatki_1Letnia_sukienka_w_kwiatki_2Letnia sukienka w kwiatki – świetna wdzianko na upalne dni. Specjalne cięcie i marszczenia pod biustem nadadzą Ciwyjątkowej  kobiecości. Miękko układająca się dzianina na pewno się sprawdzi w ciepłe dni rosnąć razem z Twoim brzuszkiem.
Tkanina: 95% wiskoza, 5% spandex(Brak Komentarzy)

Omdlenia

Podczas wczesnej oraz późnej ciąży możesz odczuwać zawroty głowy, a nawet zemdleć, ponieważ krew dociera głównie do stóp i macicy (zamiast do mózgu). Gdy czujesz, że jest ci słabo, powinnaś jak najszybciej wyjść na świeże powietrze, poluźnić ciasne ubrania, usiąść, a jeśli to możliwe położyć się (z głową na płasko i nogami uniesionymi do góry). Unikaj stania przez długi czas, gorących kąpieli, zadymionych pomieszczeń i zbyt szybkiego wstawania.


(Brak Komentarzy)

Zapalenie pęcherza

Możesz mieć zapalenie pęcherza, jeśli odczuwasz pieczenie podczas oddawania moczu lub częściej oddajesz mocz. Powinnaś od razu pójść do lekarza, pić bardzo dużo wody lub kleiku jęczmiennego.


(Brak Komentarzy)

Biała bluzeczka z rekawami

Bluzeczka z rękawami – nie przegap jej! Bluzeczka podąża za najnowszymi trendami, bluzka z rękawami i wiązaniem na dekolcie na pewno się sprawdzi do wielu rzeczy – jest modna i kobieca. Elastyczna tkanina zapewnia komfort przez całą ciążę.

Bluzeczka produkowana jest w różnych kolorach.
TKANINA: 97% WISKOZA, 3% SPANDEX


(Brak Komentarzy)

Skurcze łydek w ciąży

Mogą być spowodowane słabym krążeniem, brakiem soli i minerałów w diecie lub niskim poziomem wapnia we krwi. Jeśli skurcz pojawi się w nocy, szybko stań na bolącej nodze lub mocno pomasuj łydkę. Jeśli często łapią Cię skurcze, przed pójściem spać idź na krótki spacer lub rozciągnij mięśnie łydek, wykonując ćwiczenia nóg. Twój lekarz może również przepisać Ci odpowiedni suplement diety.


(Brak Komentarzy)